+48 735 585 409 kontakt@martindoe.pl

Bierzemy udział w plebiscycie na najlepszą Polską restaurację!

     Nasza restauracja została nominowana w plebiscycie „Najlepsza restauracja w kraju w 2018 r.”. Jesteśmy bardzo dumni i podekscytowani przebiegiem oraz rozstrzygnięciem plebiscytu. Oprócz nas, nominowanych jest jeszcze ponad 20 restauracji z Polski! Wiemy, że rywalizacja będzie trudna, odwiedziliśmy niejedną z nominowanych restauracji, tym bardziej cieszymy się, że możemy stanąć z nimi do walki.
    Na czym polega konkurs? 5 wybitnych kucharzy i restauratorów z kraju i zagranicy będzie kolejno odwiedzać wszystkie restauracje i oceniać w kilku kategoriach:

-Przystawki
-Dania główne
-Desery
-Innowacja
-Sposób podania
-Wystrój

     W każdej z powyższych kategorii restauracja może zdobyć od 1 do 10 punktów, przy czym 1 to najgorsza ocena, a 10 najwyższa.
     My już szykujemy specjalne plebiscytowe menu, a Państwa prosimy o wzięcie udziału w internetowym głosowaniu, gdzie walczymy jednocześnie o nagrodę czytelników. Jeżeli byli Państwo kiedyś naszymi gośćmi, zapraszamy do oceny naszej kuchni. Jeżeli nie mieli Państwo nigdy okazji kosztować naszych dań, serdecznie zapraszamy na świeże ryby, owoce morza i domowy makaron.
     O wynikach plebiscytu z pewnością poinformujemy na naszym blogu.